Натисніть Enter для пошуку

Preloader
Офіційний сайт
Міністерство культури та інформаційної політики України

Наказ №03-од

від „ 21 ” січня 2021 року               Київ                                               03-од

 

 

Про відновлення

освітнього процесу

 

         Зважаючи на загрозу погіршення епідеміологічної ситуації в Україні,
з метою запобігання поширенню коронавірусу СО
VID-19 серед працівників
і здобувачів освіти Київського державного хореографічного училища
(далі – Училище), керуючись підпунктами 16, 17, 18 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби
COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, Положенням про тимчасове змішане навчання з фахових та загальноосвітніх дисциплін учнів та студентів КДХУ та з урахуванням інформації, наданої батьками про стан здоров’я осіб, які навчаються в Училищі, –

 

НАКАЗУЮ:

 

         1. Відновити освітній процес в Училищі з 25 січня 2021 року
в звичайному режимі.

         Дозволити проведення практичних занять в балетних залах у групах до
20 осіб.

         2. У разі, коли на самоізоляції через контакт з особою з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу Училища – запроваджувати змішану форму навчання або навчання в режимі онлайн.

         3. На період дії карантину допускається проведення в приміщеннях Училища масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей не більш ніж однієї групи/класу та без присутності глядачів (відвідувачів).

         4. Відновити роботу інтернату Училища з 25 січня 2021 року
з дотриманням на період карантину протиепідемічних заходів, зазначених
у наказі в.о. директора Училища від 12 жовтня 2020 року № 58-од.

 

         5. Усім працівникам Училища на період карантину дотримуватись протиепідемічних заходів: використовувати засоби індивідуального захисту; регулярно мити руки з милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками; утримуватися від контакту з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань; самоізолюватися у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

         6. Працівникам, які на період карантину безпосередньо задіяні в забезпеченні протиепідемічних заходів у приміщеннях Училища, в межах своєї компетенції: проводити щоденний температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам перед початком їх роботи, а здобувачам освіти –перед початком занять; не допускати до виконання обов’язків працівників, а здобувачів освіти до освітнього процесу, у яких під час проведення температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 оС або ознаки респіраторних захворювань; контролювати використання здобувачами освіти засобів індивідуального захисту в місцях загального користування при переміщенні приміщеннями Училища (поза аудиторією чи балетною залою); забезпечувати щоденне вологе прибирання приміщень Училища.

         7. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Бондаренко О.С. забезпечити: ознайомлення педагогічних працівників і здобувачів освіти Училища з розкладом занять та безпосередньо контролювати його дотримання учасниками освітнього процесу; проведення бесід за участю здобувачів освіти про правила поведінки в умовах збільшення захворюваності на грип і гострі респіраторні захворювання, уникнення епідемічних ускладнень тощо.

         8. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступника директора
з навчально-виховної роботи Бондаренко О.С.

 

 

Тимчасово виконуючий

обов’язки в.о. директора                                               Олександр СОКОЛОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавець: Довга Г.В.