Натисніть Enter для пошуку

Preloader
Офіційний сайт
Міністерство культури та інформаційної політики України

Актуальна інформація щодо складання НМТ

За даними Українського центру оцінювання якості освіти понад 214 тис. потенційних учасників НМТ підтвердили намір пройти тестування. В Україні тест готові складати майже 190 тис. осіб, за кордоном – понад  25 тис. 

Другий етап розпочнеться з 21 червня і триватиме до 7 липня. На цьому етапі потрібно остаточно вибрати місто, країну, а також у разі необхідності можна змінити населений пункт.

Можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У ньому буде зазначено дату, час і місце проходження основної сесії. 

Охочі, які до 7 червня не мали змоги підтвердити участі в НМТ, можуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись алгоритму: 

  • з 8 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати місто, де буде зручно скласти НМТ;
  • з 1 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання скласти НМТ; 
  • до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  складання НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16–20 серпня ー узяти участь у додатковій сесії НМТ. 

 

Крім того, вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня, таким учасникам буде запропоновано скласти тестування уже в додаткову сесію.