Натисніть Enter для пошуку

Preloader
Офіційний сайт
Міністерство культури та інформаційної політики України

Список вступників по групах 2021

Розклад іспитів по групах

Дівчата 1 група

1

1

Сорокрой Анна Анатоліївна

23.02.2006

2

3

Гладка Владислава Вікторівна

26.01.2006

3

4

Котова Вероніка Вадимівна

17.06.2005

4

5

Копачевська Єлизавета Сергіївна

23.04.2006

5

6

Сімонова Анна Олександрівна

24.09.2006

6

7

Скоренька Єва-Марія Петрівна

18.01.2006

7

8

Самойленко Марія Максимівна

03.10.2005

8

9

Самойленко Єлізавета Максимівна

03.10.2005

9

11

Доліч Марія Олександрівна

07.08.2005

10

12

Дячок Даніела Олександрівна

28.04.2006

11

13

Костенко Меланія Миколаївна

15.12.2005

12

14

Прокопенко Станіслава Юріївна

17.11.2005

13

15

Лебідь Дар'я Сергіївна

08.09.2006

14

16

Миргородська Орина Віталіївна

27.01.2006

Дівчата 2 група

15

17

Дмитренко Лія Юріївна

07.02.2006

16

18

Лосева Злата Валеріївна

21.01.2006

17

19

Кліменко Софія Сергіївна

02.07.2006

18

22

Чекіта Лада Геннадіївна

29.06.2006

19

23

Поноженко Анна Олександрівна

23.12.2005

20

24

Голяк Софія Андріївна

26.09.2005

21

25

Козлова Анфіса Данилівна

21.05.2004

22

26

Сербінова Софія Володимирівна

21.01.2006

23

28

Шаповал Марія Олександрівна

23.06.2006

24

29

Мельникова Анастасія Андріївна

07.05.2006

25

31

Потрійна Крістіна Андріївна

25.03.2006

26

33

Кузьменко Аліса Сергіївна

12.08.2005

27

34

Носенко Олександра Євгенівна

13.09.2004

28

35

Кочергіна Дар'я Дмитрівна

09.08.2006

Дівчата 3 група

29

36

Козаченко Маргарита Валеріївна

14.01.2006

30

37

Касьяненко Софія Владиславівна

28.09.2004

31

38

Куделя Валерія Євгенівна

23.09.2004

32

39

Левчинська Єва Костянтинівна

29.06.2006

33

40

Трапезнікова Юлія Василівна

19.05.2006

34

41

Челікташ Айлін Дженгізівна

08.06.2006

35

42

Хилько Валерія Іванівна

05.09.2006

36

43

Марченко Олександра Андріївна

12.03.2006

37

44

Лавріщева Вікторія Вячеславівна

04.01.2006

38

45

Назаренко Дарина Андріївна

02.10.2006

39

46

Саражинська Олена Ігорівна

03.07.2006

40

48

Пехотіна Вікторія Сергіївна

13.04.2006

41

49

Василенко Анна Юріївна

12.01.2006

Хлопці

42

2

Скопінцев Анатолій Максимович

14.04.2006

43

10

Смірнов Олександр Андрійович

03.06.2006

44

20

Оганян Євгеній Олегович

25.04.2006

45

21

Пономаренко Ілля Миколайович

29.07.2005

46

27

Мотков Данило Максимович

29.06.2006

47

30

Антонов  Гліб Олексійович

23.02.2006

48

32

Денисенко Михайло Анатолієвич

09.09.2005

49

47

Половко Сергій Олегович

29.05.2007