Натисніть Enter для пошуку

Preloader
Офіційний сайт
Міністерство культури та інформаційної політики України

РОЗКЛАД ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА І КУРС 2021

 

 

 

Дата

Назва іспиту

І група (час)

ІІ група (час)

ІІІ група (час)

ІV група (час)

19/07

Класичний танець

09:00-10:30

 

 

 

19/07

Класичний танець

 

10:30-12:00

 

 

19/07

Класичний танець

 

 

12:00-13:30

 

19/07

Класичний танець

 

 

 

13:30-15:00

21/07

Нар.-сцен. танець

09:00-10:00

 

 

 

21/07

Нар.-сцен. танець

 

10:00-11:00

 

 

21/07

Нар.-сцен. танець

 

 

11:00-12:00

 

21/07

Нар.-сцен. танець

 

 

 

12:00-13:00

 

Список вступників по групах на 1 тур.

Дівчата 1 група

1

1

Сорокрой Анна Анатоліївна

2

3

Гладка Владислава Вікторівна

3

4

Котова Вероніка Вадимівна

4

5

Копачевська Єлизавета Сергіївна

5

6

Сімонова Анна Олександрівна

6

7

Скоренька Єва-Марія Петрівна

7

8

Самойленко Марія Максимівна

8

9

Самойленко Єлізавета Максимівна

9

11

Доліч Марія Олександрівна

10

12

Дячок Даніела Олександрівна

11

13

Костенко Меланія Миколаївна

12

14

Прокопенко Станіслава Юріївна

13

15

Лебідь Дар'я Сергіївна

14

16

Миргородська Орина Віталіївна

 

Дівчата 2 група

15

17

Дмитренко Лія Юріївна

16

18

Лосева Злата Валеріївна

17

19

Кліменко Софія Сергіївна

18

22

Чекіта Лада Геннадіївна

19

23

Поноженко Анна Олександрівна

20

24

Голяк Софія Андріївна

21

25

Козлова Анфіса Данилівна

22

26

Сербінова Софія Володимирівна

23

28

Шаповал Марія Олександрівна

24

29

Мельникова Анастасія Андріївна

25

31

Потрійна Крістіна Андріївна

26

33

Кузьменко Аліса Сергіївна

27

35

Кочергіна Дар'я Дмитрівна

 

Дівчата 3 група

29

36

Козаченко Маргарита Валеріївна

30

37

Касьяненко Софія Владиславівна

31

38

Куделя Валерія Євгенівна

32

39

Левчинська Єва Костянтинівна

33

40

Трапезнікова Юлія Василівна

34

41

Челікташ Айлін Дженгізівна

35

42

Хилько Валерія Іванівна

36

43

Марченко Олександра Андріївна

37

44

Лавріщева Вікторія Вячеславівна

38

45

Назаренко Дарина Андріївна

39

46

Саражинська Олена Ігорівна

40

48

Пехотіна Вікторія Сергіївна

41

49

Василенко Анна Юріївна

 

Хлопці

42

2

Скопінцев Анатолій Максимович

43

10

Смірнов Олександр Андрійович

44

20

Оганян Євгеній Олегович

45

21

Пономаренко Ілля Миколайович

46

27

Мотков Данило Максимович

47

30

Антонов  Гліб Олексійович

48

32

Денисенко Михайло Анатолієвич

49

47

Половко Сергій Олегович